• عدم رضایت=عودت محصول
  • ۳۳۳۱۰۰۰۸ - ۰۴۱ ، ۳۳۳۱۰۰۰۹ - ۰۴۱

قوانین و مقررات

خریدار گرامی برای استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی امداد باتری  لطفا موارد ذیل را با دقت ملاحظه فرمایید .

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروش اینترنتی امداد باتری  با استفاده از پروفایل شخصی بوده و به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از‏ خدمات فروشگاه اینترنتی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود .

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروش اینترنتی امداد باتری  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات امداد باتری  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. همچنین در همین رابطه توجه به موارد ذیل برای خریداران محترم حائز اهمیت خواهد بود :

 

  •    محدودیتی تعدادی برای هر سفارش خرید وجود ندارد.
  •  برای خرید باتری، متقاضیان باید حتماً باتری قدیمی را تحویل داده و باتری جدید خود را دریافت نمایند.
  •  برای تبادل باتری قدیمی و جدید قید کردن میزان آمپر باتری قبلی الزامی می باشد. در همین رابطه در صورتی که آمپر باتری قبلی کمتر از باتری خریداری شده باشد، مبلغ مابه التفاوت آن توسط مشتریان پرداخت خواهد شد. بدیهی است در صورت کمتر بودن آمپر خریداری شده از آمپر تحویلی، مبلغ مابه التفاوت از مبلغ نهایی کم خواهد شد.
  • در حال حاضر امکان خرید و ارسال باتری فقط برای شهر تبریز امکان پذیر می باشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

وب سایت فروش اینترنتی امداد باتری  به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند .

امداد باتری  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروش اینترنتی امداد باتری  ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید .

مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی http://www.emdadbattery-jahan.com/  قسمت ارتباط با ما میباشد همچنین از طریق پیام رسان های تلگرام و اینیستا گرام و واتس اپ ،می تواند با ما در ارتباط باشد.