• عدم رضایت=عودت محصول
  • ۳۳۳۱۰۰۰۸ - ۰۴۱ ، ۳۳۳۱۰۰۰۹ - ۰۴۱

  تعویض

مدت زمان تعویض کالا

  ۷ روز تضمین تعویض کالا، ویژه ی مشتریان شرکت امداد باتری اگر باتری مشابه را  با قیمت پایین تر از قیمت امداد باتری  ارایه دهند.

مشتریان شرکت امداد باتری برای انجام آزمایش کالای خریداری شده تا ۱۲ ماه  فرصت دارند. در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد،امداد باتری، کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود. چنانچه کالای مورد نظر در انبار موجود نباشد، مشتریان ارجمند دو انتخاب خواهند داشت:

۱- دریافت کالای مشابه به انتخاب خود
۲- انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی

لازم به توضیح است که در هر دو حالت، این پروسه حداکثر ظرف یک روز کاری انجام خواهد شد. هزینه‌ی کالای تعویض شده نیز بر عهده‌ی شرکت امداد باتری است.

سازمان یار• متن و تصویر

شرایط تعویض کالا

۱- ایراد فنی می بایست به تأیید کارشناسان شرکت امداد باتری برسد.
۲- ایراد ناشی از استفاده نادرست از باتری خریداری شده، هرگونه شکستگی، دفرمگی، سوراخ در بدنه، یا هر ضربه‌ای که باتری را از ظاهر اصلی خود تغییر داده باشد.
۳- کالای خریداری شده حتما باید دارای گارانتی باشد.
 
چنانچه ایراد فنی مورد تأیید کارشناسان قرار نگیرد، کالا به مشتری عودت داده می‌شود و هزینه ارسال بر عهده‌ی خریدار است.

 گارانتی
  کلیه باتری‌های شرکت امداد باتری دارای ۱۵ ماه گارانتی از زمان ثبت فاکتور می‌باشند.

شرایط گارانتی:
۱- ارائه ی کارت ضمانت محصول، جهت خدمات پس از فروش الزامی است
۲- زمان انقضای گارانتی بر حسب تاریخ ثبت شده در کارت  محاسبه می‌شود
۳- اطمینان از سالم بودن ظاهر محصول، برچسب سریال و ضمانت نامه هنگام خرید و تحویل
۴- ضمانت‌نامه فقط با برچسب هولوگرام دارای ارزش قانونی بوده و در صورت مخدوش شدن یا عدم وجود هولوگرام، ضمانت‌نامه فاقد اعتبار است
۵- ضمانت‌نامه حتما باید ممهور به مهر فروشنده بوده و تاریخ فروش در آن قید شود 

مواردی که شامل گارانتی نمی شود!

۱- ارائه ی خدمات به محصولات فاقد گارانتی معتبر مقدور نخواهد بود. لطفا هنگام خرید به گارانتی محصول دقت کنید
۲- کارت گارانتی فقط یک برگ می‌باشد و وظیفه ی نگهداری از ان به عهده ی خریدار می‌باشد هرگونه خط و قلم خوردگی از بین رفتن سریال و یا مفقودی برگه ان را از گارانتی شدن محروم می‌کند.
۳- ضمانت محصول صرفا شامل ایرادات ناشی از ساخت و عملکرد محصول بوده و شامل خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، آتش سوزی و ... بنا به تشخیص کارشناسان فنی امداد باتری نمی‌شود
۴- ضمانت فقط شامل محصول اصلی بوده و شامل لوازم جانبی آن نمی‌شود. 
۵- جوشش صفحات و خشک شدن الکترولیت: اگر باتری شما تر (ابدار) است باید براساس شرایط آب و هوا و مقدار استفاده از خودرو آب باتری را چک کنید در غیر این صورت آب باتری خشک می‌شود و شما اگر دیر ازین قضیه مطلع شوید و آب به آن اضافه کنید شاهد جوشش همه صفحات خواهید بود که باتری را از گارانتی محروم می‌کند، علاوه بر این اضافه شارژ کردن دینام و عدم توجه راننده به این قضیه نیز این مشکل را بوجود می‌آورد و باعث باد کردن باتری اتمی (سیلد) می‌شود و گارانتی شامل باتری نمی‌شود (شعبات شرکت اشجع باتری هر زمان به صورت رایگان سیستم برقی خودرو را تست می‌کنند). 
۶-  عدم تناسب باتری باظرفیت خودرو باعث می‌شود که هم باتری و هم سیستم برقی خودروی شما آسیب ببیند و باتری از گارانتی محروم می‌شود (بهتر است از مکانهای معتبر و مجرب در این زمینه خریداری کنید).
۷- اضافه کردن هر گونه مواد غیر از آب باتری و یا آب مقطر استاندارد به داخل باتری یا تخریب صفحات باتری با هر وسیله‌ای باتری را از گارانتی محروم می‌کند.

رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏ های شرکت امداد باتری بوده است و شرکت امداد باتری در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی شرکت امداد باتری خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

  اشکال در کالای خریداری شده

از آنجا که گاهی مشتریان برای تست کالای خریداری شده به فرصت نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر، شرکت امداد باتری فرصت تست کالاهای فروخته شده را یک روز کاری پس از تحویل در نظر گرفته است.
 جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا یک  روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره تلفن ۰۴۱۳۳۳۱۰۰۰۸ و ۰۴۱۳۳۳۱۰۰۰۹ یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما - در وب‌سایت - به خدمات پس از فروش شرکت امداد باتری اطلاع داده شود.
 کارشناسان خدمات پس از فروش ما ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان شرکت امداد باتری تأیید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا می‌توانید کالای خود را با مدل دیگری جایگزین نمایید. 
  برای ارسال کالای دارای ایراد به شرکت امداد باتری، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

  توجه: این سرویس اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد می‌شود، را شامل نمی شود. 

از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش مشخص شود، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا یک روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

  مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات مندرج در سایت

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته های زیر دقت بفرمایید:

در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی ۶ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش شرکت امداد باتری اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر یک روز کاری پس از دریافت کالا به شرکت امداد باتری اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
جهت هماهنگی از طریق شماره تلفن ۰۴۱۳۳۳۱۰۰۰۸ و ۰۴۱۳۳۳۱۰۰۰۹ یا  از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش شرکت امداد باتری اطلاع داده شود. 
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اوریجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش شرکت امداد باتری ، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تأیید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا یک روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد. 

   توجه: هزینه‌های ارسال کالا در صورت تأیید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت، به عهده شرکت امداد باتری است.  

 آسیب های  فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل‌ونقل است و شرکت امداد باتری تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌کند.
آسیب‌های ناشی از حمل‌ونقل باید در عرض یک روز کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش شرکت امداد باتری اطلاع داده شود.
کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه‌ی رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور، به خدمات پس از فروش شرکت امداد باتری ارسال شود.
در صورتی که آسیب های ناشی از حمل‌ونقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شرکت امداد باتری عودت شود.

انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش امداد باتری اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.
در صورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۲ روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.
برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی شود و همه ی لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط امداد باتری دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش، کالا را دریافت و تأیید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا ۱ روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

جهت هماهنگی باید از طریق شماره تلفن ۰۴۱۳۳۳۱۰۰۰۹ و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما – در وب سایت - به واحد خدمات پس از فروش امداد باتری اطلاع داده شود.

هدف ما

خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آنها