• عدم رضایت=عودت محصول
  • ۳۳۳۱۰۰۰۸ - ۰۴۱ ، ۳۳۳۱۰۰۰۹ - ۰۴۱

روش های پرداخت هزینه:

پرداخت نقدی:

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، این امکان را فراهم آورده‌ایم در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهر تبریز باشد، هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند. 

با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع‌تر انجام شود.

سازمان یار• متن و تصویر
پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل:

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش هایی که محل تحویل آنها شهر تبریز است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. این کار از طریق دستگاه‌های کارت‌خوان سیار (POS) قابل انجام است.

پرداخت به صورت کارت به کارت: 

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway یا درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند.
 جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است و پیشنهاد می‌کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.
- شماره‌ی کارت: ۶۳۶۲۱۴۱۰۵۷۸۱۳۱۶۵ بانک آینده به نام  محمود بابازاده دارابی 

واریز به حساب:

مشتریان محترم در صورتی که به هیچ یک از روش‌های الکترونیکی امکان پرداخت وجه برایشان ممکن نشده باشد و یا تمایل به پرداخت حضوری در بانک دارند، می توانند مبلغ خرید را به یکی از حساب‌های ذیل پرداخت و فیش واریزی را به شماره‌ی تلگرام ۰۹۱۴۳۱۵۲۲۳۲ ارسال نمایند.
- شماره ی کارت: ۶۳۶۲۱۴۱۰۵۷۸۱۳۱۶۵ بانک آینده به نام  محمود بابازاده دارابی

پرداخت آنلاین:

همه مشتریان شرکت امداد باتری می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه‌های اینترنتی موجود در سایت شرکت امداد باتری و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‌شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

روش های ارسال کالا:

ارسال رایگان در شهر تبریز:

تحویل رایگان شرکت امداد باتری  ویژه ی سفارش های با محل تحویل شهر تبریز است. سفارش‌هایی که در روزهای کاری تا ساعت ۱۷ ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. همچنین، سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۷ ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می‌گردند.

توجه: تحویل رایگان  شامل تمام سفارش باتری ها می‌شود.

هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف شرکت امداد باتری با مشتری انجام می‌شود.

ارسال با پیک موتوری:

ارسال رایگان با پیک موتوری فقط در شهر تبریز صورت می‌گیرد و هزینه‌ای برای مشتری ندارد.